Mercan Ambalaj Ürünler| Kutu

Ayakkabı Kutusu

imageİmalat yapan ayakkabıcıların ambalaj çözümleri için ayakkabı karton koli ve ayakkabı karton kutu ihtiyaçları vardır.

Ayakkabı kolisi ve ayakkabı kutusu ürün ağırlığına göre tek veya çift oluklu olarak tercih edilebilir. Firmamız hem ayakkabı iç kutusu hem de ayakkabıların dış kolisini üretmektedir. Müşterilerimiz isterlerse ayakkabıları kutulu olarak bu koliye ambalajlayabilir. İsterlersede terlik, sandalet gibi ürünleri kutusuz olarak kolinin içine koyabilirler. Tüm koli çeşitlerimizde olduğu gibi ayakkabı kolisi ve ayakkabı kutusu için de baskılı koli ve baskısız koli imalatımız vardır. Her ebatta üretim yapılmaktadır.

Mikro Mukavva Kutu

imageOluklu mukavvadan üretilen mikro mukavva kutu daha çok küçük eşyaların paketlenmesinde kullanılmaktadır. Mikro kelime olarak minik, küçük anlamına gelmektedir. Oluklu mukavvada E dalga kalitesinde olup oluk yapısının yüksekliği çok az olduğundan mikro olarak isimlendirilmektedir. Oluk yükseliği çok az olmasına rağmen olukların sık dokusu sayesinde mukavemeti oldukça yüksektir. Tek oluklu mukavva kapsamında olan mikro kutu, imalat esnasında genel olarak kesim kalıplarıyla birlikte işlem görmektedir.

Pizza Kutusu

imageÖzellikle dışarıya servis yapan pizzacılar, ambalaj ihtiyaçları için pizza kutusunu tercih etmektedirler.

Pizza kutuları genellikle E dalga mukavvadan üretilmekle birlikte müşterinin tercihine göre C ve B dalga mukavvadan da üretilebilir. Pizza kutusu da diğer özel kesimli kutular gibi ürün özelliklerine uygun bir kalıp ile imal edilir. Pizza kutularında tercih edilen baskı türü offset, flexo ve normal baskıdır. Pizza kutularının maaliyeti kullanılan baskı yöntemi ve üretim için verilen sipariş miktarına göre değişebilir.

Yedek Parça Kutusu

imageMüşterilerimizin talebi doğrultusunda her türlü şekil ve ölçülerde Yedek Parça Kutuları üretimi yapmaktayız.