Mercan Ambalaj Ürünler| Koli

Arşiv Kolisi

imageBir hastane, muhasebe yada büroda çalışıyorsunuz ve dosyalarınız yeterince klasör oluşturdu. Bir şekilde bunları arşivleme yapmak istiyorsunuz ve koliye ihtiyacınız var, merak etmeyin doğru yerdesiniz. Artık arşivleme için dosya ve evraklarınızı arşiv kolisinde saklayacaksınız.

Askılı Elbise Kolisi

imageAskılı Elbise Koli kıyafetlerinizin buruşma ve zarar görme riski olmaksızın askılı olarak pratik ve hızlı bir şekilde gardropunuzu toplayıp gideceği yere nakletmenizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Bu ürünü ayrıca sezonluk kullandığınız giyeceklerinizi saklamak içinde kullabilirsiniz.

Gıda Kolisi

image Sağlıklı ve uzun bir yaşam için belki de en çok dikkat etmemiz gereken konu olan gıdaların en az imalat süreçleri, içerisine koyulan katkılar, saklama koşulları ve içeriği kadar önemli olan ambalajlama ve stoklama süreci için uygun şart ve koşullarda paket, kutu ve koli imalatı gerçekleştiren firmamız; malzemesi, imalat koşulları ve sonrasındaki süreçte azami hassasiyet göstererek ürettiği hijyenik ve sağlıklı ambalaj seçeneklerini sektörün kullanımına sunmaktadır.

Temizlik ve hijyen konusu üzerinde özellikle durduğumuz gıda maddelerin, zararlı ortamlardan ve atıklardan arındırılarak uygun koşullarda saklanabilmesi ve taşınabilmei için olmazsa olmaz önceliklerden olan gıda kolileridir.

Kargo Kolisi

image Ticari hayatın en önemli kuralı gönderiyi sağlam bir şekilde teslim etmektir. Bu noktada en güvenilir ambalaj kesinlikle Mercan Ambalajdır. Ürünlerimiz; ürünlerinizi dış darbelerden, olumsuz hava koşullarından, tozlanmadan, çizilmeden korur. Koli esneyebilen yapısı ile ürününüzü zorlamaz, sıkıştırmaz, akmaya sebep olmaz.

Kumanya Kolisi

image Kumanya kolisi bilhassa Ramazan ayında gıda yardımlarını amaç edinen firmalar için kullanılan koli çeşididir. Kumanya kolisi daha çok Ramazan ayında tüketildiğinden Ramazan kolisi olarak da adlandırılabilir. Kumanya kolisi içerik bakımından gıdayı taşıyacağından koli kalitesi mutlaka sağlam olmalıdır.

Meyve Sebze Kolisi

image Meyve - Sebze kolisi domates, deveci armudu, elma ve kiraz gibi ezilip dövülerek zarar görebilecek ürünler için kullanılır. Ürünün ağırlık ve hassasiyet gibi değerleri göz önünde bulundurularak kutunun kalitesi ayarlanır.

Özel Baskılı Koliler

image Firmamız tarafından üretilmekte olan Özel Baskılı Koliler, farklı ebat çeşitleri ile ambalaja ihtiyaç duyan her çeşit firmaya hitap edebilecek özellikler taşımaktadır. Özel Baskılı Koliler isteğe göre firma baskılı olarak müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Özel Kesimli Koliler

image Özel Kesim Koli tüm ihtiyaçları karşılayan kesimleri ile hayal gücünüzü yansıtıyor. Farklı ürün üretimi yapan firmaların taşıma, sergi gibi faaliyetlerinde lazım olan özel kesim yapılan koliler ile ürünleri daha rahat gösterme imkanına sahipler.

Yedek Parça Kolisi

image Günümüzün en favori gereksinimlerinden olan, artık lüks olmaktan çıkıp tamamen ihtiyaç haline dönüşen otomobiller, aynı zamanda sahiplerine en fazla sorun çıkartan ve en az bir çocuk kadar ilgilenilip gözetilmesi gereken unsurlardır. İşte bu önemli edinimlerin gereksinimi olan, arızalanması, kırılması çalınması durumunda ortaya çıkan yedek parça ihtiyaçları için ambalaj çözümleri üreten firmamız, güvenle taşınabilmesi ve sorunsuz size ulaşabilmesi için en önemli görevi üstlenen kolilerin tedarikini sağlamaktadır. Tıpkı aracın kendisi gibi boyutlarına göre son derece pahalı olan ve bu nedenle hem ambalajlama, hem taşıma hem de yedek parçacılara teslimat esnasında azami dikkat gerektiren bu alana özel tasarım ve malzemelerle Yedek Parça Kolileri üreten Mercan Ambalaj beklediğiniz ürünlerin kırılmadan, bozulmadan ve eksiksiz olarak aracınıza ulaşmasını sağlar.